usługi polerowania szkła na wysokościach

Usługi alpinistyczne

Usługi alpinistyczne

Usługi alpinistyczne, usługi polerowania szkła na wysokościach, usługi mycia okien na wysokościach.
W naszej ofercie profesjonalnego polerowanie szyb okiennych oraz szklanych powierzchni, znajdują się również usługi alpinistyczne.
Nasza firma oferuje kompleksowe polerowanie szkła oraz mycie szyb na wysokościach. Wykonując prace wysokościowe, stosujemy wyłącznie sprawdzony sprzęt, a specjaliści zajmujący się kompleksowym polerowaniem szyb na wysokościach mają odpowiednie doświadczenie i szkolenia. Dzięki temu możemy zagwarantować swoim klientom usługi wykonywane zawsze solidnie i z pełną starannością. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, a wykonując prace wysokościowe i profesjonalne polerowanie szyb, dbamy przede wszystkim o bezpieczeństwo pracowników i zadowolenie naszych klientów.

Kompleksowe usługi polerowania szyb na wysokościach

Oferujemy profesjonalne polerowanie szyb i usuwanie rys na wysokościach. Zajmujemy się niwelowaniem uszkodzeń powstałych w wyniku niekorzystnych zjawisk atmosferycznych, nieprawidłowego transportu lub rys powstałych podczas prac budowlanych. Nasza firma oferuje alpinistyczne usługi restaurowania szyb okiennych oraz szlifowanie parapetów. Stosowane przez nas technologie sprawiają,że alpinistyczne polerowanie szyb okiennych realizowane na terenie Warszawy i całej Polski, odbywa się w sposób bezinwazyjny i bezpieczny dla powierzchni.

Usługi mycia okien na wysokościach

Oprócz profesjonalnego polerowania szkła na wysokościach, nasz zespół alpinistów oferuje również usługi mycia okien w biurowcach. Mycie okien na wysokościach odbywa się z zachowaniem standardów bezpieczeństwa, a doświadczenie naszych pracowników pozwala uzyskiwać pożądane rezultaty. Nasza firma stosuje techniki liniowe, dzięki czemu wykonywana przez nas usługa mycia okien w biurowcach jest zawsze przeprowadzana z najwyższą starannością oraz zachowaniem maksimum bezpieczeństwa.

Lata doświadczenia i sprzęt najwyższej jakości

Usługa mycia okien na wysokości zyskuje coraz większą popularność, co jest spowodowane przede wszystkim faktem, że dzisiejsze projekty budynków cechują duże gabaryty oraz liczne przeszklenia. Nasza firma to zespół odpowiednio wykwalifikowanych i doświadczonych fachowców, którzy w swojej pracy używają wyłącznie sprawdzonego sprzętu najwyższej jakości. Właśnie to pozwala nam na zawsze terminowe, a także solidne i niezwykle dokładne mycie okien na wysokości.

Montaż bannerów reklamowych na wysokościach

Poza kompleksową renowacją okien i profesjonalnym polerowaniem szyb na wysokościach, zajmujemy się również usługą montowania bannerów reklamowych na wysokościach. Montaż reklam i banerów na wysokości to usługa, która wychodzi naprzeciw firmom, które chciałyby wyróżnić swoje materiały reklamowe na tle innych. W takim przypadku warto zadbać o umieszczenie ich na odpowiedniej wysokości, co zdecydowanie poprawia widoczność materiałów marketingowych i umożliwia łatwiejsze dotarcie do potencjalnych odbiorców. Jest to jednak praca na wysokościach, dlatego montaż reklam i banerów wymaga specjalistycznych umiejętności oraz odbywa się z zachowaniem standardów bezpieczeństwa, a doświadczenie naszych pracowników pozwala uzyskiwać pożądane rezultaty. Swoim klientom oferujemy montaż reklam i banerów na wysokościach, ale również ich demontaż przy użyciu specjalnego sprzętu, który obsługują wyłącznie wykwalifikowani fachowcy z doświadczeniem. Każdy montaż przeprowadzimy ze starannością, aby nie uszkodzić powierzchni, na której ma znajdować się reklama.

Polerowanie szyb okiennych – tylko z doświadczonymi fachowcami

Dokładamy wszelkich starań, aby zapewnić bezpieczeństwo naszym specjalistom oraz jak najwyższy standard wykonywanych usług naszym klientom. Profesjonalne usługi alpinistyczne oferowane przez naszą firmę to zadowolenie naszych klientów i wysoka jakość polerowania szyb na wysokościach. Szybko i sprawnie usuniemy rysy z szyb oraz zapewnimy kompleksowe usługi mycia okien na wysokościach. Dzięki skorzystaniu z oferty naszej firmy możesz być pewien terminowości oraz przystępnych cen. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, a wieloletnie doświadczenie pozwala nam podjąć się nawet najbardziej wymagających zadań z zakresu polerowania szyb na wysokości, mycia szyb na wysokościach oraz innych usług alpinistycznych.

Cennik usług alpinistycznych

Usługi alpinistyczne

 • Polerowanie rys na wysokości Wycena indywidualna

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości rys

 • Mycie okien na wysokości Wycena indywidualna
 • Montaż bannerów reklamowych Wycena indywidualna

Pozostałe usługi

 • Naprawa odprysków, popaleń, graffity oraz innych defektów Wycena indywidualna

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości uszkodzenia

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. Pamiętaj! W większości przypadków naprawa szyby jest dużo tańsza i szybsza od jej wymiany.

Cennik usług alpinistycznych

Usługi alpinistyczne

Pozostałe usługi

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. 

Nasze zalety w pigułce

 • zlecone naprawy przeprowadzamy szybko i sprawnie
 • pojawiamy się w bardzo krótkim czasie od przyjęcia zamówienia
 • dokonujemy napraw i renowacji wszystkich rodzajów szyb: oprócz zwykłych i zespolonych także hartowane, klejone, antywłamaniowe, przeciwpożarowe, kuloodporne, ze specjalistycznymi atestami itd.
 • mamy bardzo atrakcyjne ceny oraz jesteśmy bardzo elastyczni pod kątem rozliczeń
 • podczas wykonywania zleceń uwzględniamy normy ICiMB, dzięki temu naprawiana szyba nie traci gwarancji producenta
 • jesteśmy ubezpieczeni – posiadamy ważną polisę OC
 • przyjmujemy zlecenia na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz całego kraju

Zaufali nam

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.