KOMPLEKSOWE USŁUGI RENOWACJI SZKŁA W WARSZAWIE

USUWANIE GRAFFITI
Z SZYB

Usuwanie graffiti z szyb – Warszawa i cała Polska

Jak usunąć graffiti z szyby? To zadanie bardzo trudne do wykonania w warunkach domowych. Kwas fluorowodorowy, z którego jest wykonane, tworzy na szkle zmiany podobne do rys. Dlatego też nasza firma oferuje darmową wycenę takiej usługi oraz jej profesjonalną realizację. Dzięki temu szyby będą wyglądały jak nowe, a koszty usuwania graffiti zwykle są znacznie niższe, niż wymiana całego szklanego obiektu (np. okna lub szyby samochodowej). Jeśli więc masz problem z tym związany, nie wahaj się i skontaktuj się z nami.

Usuwanie graffiti wykonujemy na miejscu

Nie musisz bać się rozmontowywania całego okna. Tę usługę możemy wykonać na miejscu w Twoim lokalu lub domu. Jeśli zastanawiasz się, jak usunąć graffiti z szyby zgłoś się do nas, a na pewno wspólnie znajdziemy rozwiązanie Twojego problemu. Nasza firma to zespół specjalistów w tej dziedzinie, dzięki czemu oferujemy tylko najwyższą jakość usług. Jesteśmy firmą z ponad 10-letnim doświadczeniem w branży renowacji obiektów szklanych, także w kwestii czyszczenia graffiti z szyb i innych powierzchni szklanych.

Bezpłatna wycena usługi

Dla jak największej wygody naszych klientów proponujemy niezobowiązującą i bezpłatną wycenę naprawy. Zakładka Wycena Online umożliwia wprowadzenie Państwa danych kontaktowych, pozostawienie ewentualnej wiadomości oraz załączenie zdjęcia uszkodzonej powierzchni. Na podstawie tych informacji nasz pracownik wykona dla Państwa darmową wycenę pracy i skontaktuje się do 15 minut.

Cennik usuwania graffiti

Usuwanie graffiti

  • Usuwanie graffiti Wycena indywidualna

    Cena zależy od wielkości powierzchni i lokalizacji

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. Pamiętaj! W większości przypadków naprawa szyby jest dużo tańsza i szybsza od jej wymiany.

Cennik usuwania graffiti

Usuwanie graffity

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. 

Czym jest kwas fluorowodorowy?

To właśnie przez niego usuwanie graffiti jest tak problematyczne. Kwas fluorowodorowy znajdujący się w sprejach do malowania jest związkiem chemicznym o nieprzyjemnym, duszącym zapachu. Dla człowieka może być silnie trujący. Wywołane przez niego rany trudno się goją, a na domiar złego łatwo przenika przez lateksowe rękawiczki oraz skórę. 

Na czym polega usuwanie graffiti?

Usuwanie graffiti z szyby to dłuższy proces. Na początku zajmujemy się szlifowaniem jej, aby dostać się aż do samego dna uszkodzenia. Ponieważ jednak szkło jest twardym materiałem, zwykle zajmuje to dość długi czas. Następnie przychodzi czas na odpowiednie polerowanie, które nadaje połysk szkłu i sprawia, że przybiera wygląd zupełnie nowej szyby. Na sam koniec dbamy o jej przezierność, czyli przejrzystość. 

Szlifowanie nie ma wpływu na jakość szyby

 W trakcie czyszczenia graffiti szyba staje się nieco cieńsza. Nie oznacza to jednak, że traci na swojej jakości. Dzięki przeprowadzonym zabiegom szyba traci nabyte podczas normalnego użytkowania drobne rysy, przez co jest gładsza i wygląda na nowszą. Dzięki dokładnemu polerowaniu szyba odzyskuje zaś swój pierwotny blask.

Czyszczenie graffiti na szkle

 Szkło jest materiałem bardzo twardym. Jedynie niektóre z kamieni szlachetnych (np. diament) je w tym przewyższają. Z tego powodu zarówno czyszczenie graffiti, jak i usuwanie zarysowań jest często bardzo trudne i czasochłonne. Takie materiały jak stal są zdecydowanie bardziej miękkie, a co za tym idzie – po prostu są znacznie łatwiejsze w obróbce. Dlatego obróbka szkła jest czasochłonna i wymaga specjalistycznego sprzętu oraz chemikaliów wymagających wprawy w użytkowaniu.

Zaufali nam

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.