KOMPLEKSOWE USŁUGI RENOWACJI SZKŁA W WARSZAWIE

RENOWACJA SZYB
KOMUNIKACJI MIEJSKIEJ

Renowacja szyb komunikacji miejskiej – Warszawa i cała Polska

Nasza firma posiada ponad 10 lat doświadczenia w renowacji szklanych obiektów. Dzięki temu możemy zaproponować profesjonalne usługi renowacji szyb w autobusach, tramwajach i innych środkach transportu. Zajmujemy się także usuwaniem skutków wandalizmu, takich jak graffiti.

Renowacja szyb komunikacji miejskiej – Warszawa i cała Polska

Szkło to twardy materiał, przez co zajmowanie się nim wymaga specjalistycznego sprzętu. Nasi pracownicy to doświadczeni w swoim fachu profesjonaliści, którzy zapewnią najwyższą jakość usług. Zajmujemy się skutecznym usuwaniem rys z szyb w autobusach, tramwajach, przystankach autobusowych i wagonach metra poprzez proces polerowania szkła. Usuwamy ślady eksploatacyjne (np. po wycieraczkach) i zadbamy o szkło po remoncie pojazdu. Z powodzeniem usuwamy również uciążliwe zacieki po wodzie na szybach.

Potrzebujesz pomocy w renowacji szyb w pojazdach komunikacji miejskiej? Zgłoś się do nas. Oferujemy bezpłatną wycenę usługi. Pracę wykonujemy zawsze na czas i nie boimy się nawet dużych wyzwań.

Bezpłatna wycena usługi

Dla jak największej wygody naszych klientów proponujemy niezobowiązującą i bezpłatną wycenę naprawy. Zakładka Wycena Online umożliwia wprowadzenie Państwa danych kontaktowych, pozostawienie ewentualnej wiadomości oraz załączenie zdjęcia uszkodzonej powierzchni. Na podstawie tych informacji nasz pracownik wykona dla Państwa darmową wycenę pracy i skontaktuje się do 15 minut.

Cennik renowacji szyb w komunikacji miejskiej

  • Usuwanie rys Wycena indywidualna

    Cena zależy od wielkości powierzchni i lokalizacji rys

  • Usuwanie graffiti Wycena indywidualna

    Cena zależy od wielkości powierzchni i lokalizacji

  • Czyszczenie szyb Wycena indywidualna

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. Pamiętaj! W większości przypadków naprawa szyby jest dużo tańsza i szybsza od jej wymiany.

Cennik renowacji szyb w komunikacji miejskiej

Ceny zależą od lokalizacji oraz głębokośći uszkodzeń. Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. 

Odnawianie szyb w autobusach, tramwajach i na przystankach

Szkło z czasem szarzeje. Drobne rysy sprawiają, że nie wygląda już tak świeżo, a jeśli na dodatek pojazd przeszedł remont, mogą po prostu odcinać się od odnowionego wyglądu autobusu czy tramwaju. Z tego powodu warto zainwestować w renowacje szyb w autobusie, tramwaju czy wagonach metra. Odnowienie ich jest kosztem znacznie mniejszym, niż całkowita wymiana, a dzięki niemu pojazdy komunikacji miejskiej będą wyglądać na znacznie bardziej zadbane. W tej ofercie zajmujemy się przede wszystkim polerowaniem szyb autobusów, tramwajów i wagonów metra. Wykonujemy również renowacje szyb na przystankach komunikacji miejskiej.

Usuwamy skutki wandalizmu

W naszej ofercie znajduje się także usuwanie graffiti z szyb. Graffiti jest stosunkowo łatwe do usunięcia z powierzchni metalowych, czy ścian nawet w warunkach domowych. Niestety, szkło jest materiałem, który pod jego wpływem się rozpuszcza, tworząc coś na kształt rysy. Dlatego usuwanie skutków wandalizmu w takim przypadku wymaga pomocy profesjonalisty. Polega ono na początkowym dokładnym szlifowaniu, a następnie na polerowaniu szyb autobusów.

Usuwanie rys z szyb w autobusach

Rysy zdarzają się na szybach w każdym pojeździe. Gdy są niewielkie, czasem wystarczą domowe metody. Na przykład, pocieranie szyby szmatką z pastą do zębów może pomóc nam w wygładzeniu powierzchni. Niestety, w przypadku większych zniszczeń usuwanie rys z szyby wymaga specjalistycznego sprzętu i wiedzy, dzięki którym powierzchnia okna wyrówna się, stając się błyszcząca jak nowa. Usługa ta w większości przypadków udaje się w pełni i szyba po nim wygląda jak nowa.

Renowacja szyb w autobusach

Proces renowacji szyb w autobusach przebiega podobnie jak w samochodach osobowych, oczywiście uwzględniając różnicę w wielkości szyby. Pierwszym etapem jest głębokie szlifowanie szkła na głębokość największych rys, a następnie polerowanie aż do osiągnięcia pożądanego efektu. Większość napraw szyb w autobusach, tramwajach czy wagonach metra kończy się pełnym sukcesem – szyba odzyskuje dawny blask i nie traci fabrycznych właściwości.

Zaufali nam

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.