Kompleksowe usługi renowacji szkła

Polerowanie szyb Wrocław

Polerowanie szyb we Wrocławiu

Czy porysowane okna można naprawić? Unikniesz wymiany szyby, korzystając z oferty naszej firmy. Zajmujemy się renowacją okien, szyb samochodowych oraz powierzchni ze szkła, kamienia i innych materiałów. Metody, które proponujemy od wielu lat, skutecznie uratują uszkodzone okna niemal każdego typu. Dzięki wykonywanemu przez nas polerowaniu szkła, odnawiane są między innymi szyby okienne i fasadowe, witryny sklepowe, okna wystawowe. Współpracujemy z osobami prywatnymi, przedsiębiorcami i deweloperami. 

Do zakresu naszej działalności należy nie tylko pozbywanie się rys czy odprysków. Ze świetnym rezultatem usuniemy graffiti ze szkła, zacieki wapienne i inne trwałe zabrudzenia. Czyścimy i polerujemy ramy okienne, parapety z konglomeratu, a nawet szyby w wiatach przystankowych. Kompleksowość oferty sprawia, że dopasujemy ją do Twojej sytuacji i wspólnie znajdziemy optymalne rozwiązanie.

Decydując się na współpracę z nami, oszczędzasz czas, ponieważ pilnujemy, aby zlecenie wykonane było w terminie. Nie generujesz również dodatkowych kosztów. Usunięcie rys ze szkła jest przeważnie tańsze niż zakup nowej szyby. Wykonujemy usługi polerowania szyb we Wrocławiu i całej Polsce. Dużym udogodnieniem jest fakt, że dojeżdżamy na miejsce zlecenie i realizujemy je u klienta.

Polerowanie szyb wykonujemy również w innych miastach oraz na terenie całej Polski

Polerowanie szyb

 

Efekty polerowania szyb

porysowana witryna sklepowa

PRZED

witryna sklepowa bez rys

PO

mocno zarysowana szyba przed polerowaniem

PRZED

mocno zarysowana szyba po polerowaniu

PO

Cennik polerowania szyb Wrocław

Usuwanie rys

 • Usuwanie pojedyńczych zarysowań (do kilku rys na jednej szybie) od 60 zł netto / szyba​

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości rys

 • Usuwanie dużej ilości rys od 100 zł netto / m2

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości rys

Naprawa odprysków

 • Naprawa pojedynczych odprysków wycena indywidualna

  Cena zależy od lokalizacji oraz głębokości uszkodzenia

Usuwanie popaleń

 • Usuwanie jednostkowych popaleń (niska intensywność, obszar do 1m2) wycena indywidualna

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości popaleń

 • Usuwanie dużej ilości popaleń na raz (wysoka intensywność, obszar powyżej 1m2) wycena indywidualna

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości popaleń

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z darmowej wyceny ONLINE Pamiętaj! W większości przypadków naprawa szyby jest dużo tańsza oraz szybsze od jej wymiany.

Usuwanie rys z szyb

Najczęstsze uszkodzenia, z którymi spotykamy się na co dzień to zarysowania i odpryski na szybach. Nic dziwnego — rysy powstają bardzo łatwo. Czasem wystarczy chwila nieuwagi, ale niestety zdarzają się także akty wandalizmu czy opady gradu. Takie uszkodzenia mogą powstać przykładowo na szybie okiennej, samochodowej czy na szklanych drzwiach. Rysy nie wyglądają też dobrze na lustrach, szklanych stolikach czy akwariach. Zaradzimy temu, wykonując profesjonalną usługę polerowania szyby. To najskuteczniejszy sposób, aby usunąć rysy ze szkła. Będzie znów wyglądało jak nowe! 

Polerowanie szkła Wrocław

Sprawne i dokładne odnawianie okien to nasza specjalność. Zapraszamy Cię zatem do skorzystania z usługi polerowaniu szyb okiennych we Wrocławiu i okolicach. Działamy jednak na obszarze całej Polski. Przywozimy ze sobą cały specjalistyczny sprzęt. Nasi wykwalifikowani pracownicy szybko, ale i starannie usuną rysy ze szkła lub naprawią inne zlecone zadania. Korzystamy tylko z innowacyjnej technologii, która pozwala nam działać całkowicie bezinwazyjnie. Zachęcamy Cię do kontaktu. Omówimy z Tobą wszystkie ewentualne wątpliwości i otrzymasz darmową wycenę. 

Usuwanie graffiti ze szkła – Wrocław

Samodzielna próba zmycia z szyby graffiti może skończyć się jej uszkodzeniem. Bez specjalnego sprzętu bardzo trudno pozbyć się takiej trwałej farby w domowych warunkach. Na szkle często pozostają liczne rysy lub plamy. W naszej firmie od wielu lat z powodzeniem zajmujemy się usuwaniem graffiti ze szkła.  Wyczyścimy szybę, nie uszkadzając tafli. Będzie wyglądała jak przed malowaniem, a nawet lepiej. Pracujemy na terenie całej Polski, więc nie martw się transportem. Polerujemy szyby we Wrocławiu, dlatego wykonamy usługę na miejscu — w Twoim lokalu.  

Jak polerujemy szkło?

Wykorzystujemy najnowocześniejsze dostępne metody, dzięki temu możemy zaproponować Ci wysoką jakość wykonania usługi, w szybkim czasie i rozsądnej cenie. Pracując ze szkłem od dłuższego czasu, wiemy, że ważna jest nie tylko rozwaga, ale także posiadanie fachowego sprzętu. Precyzyjna polerka podciśnieniowa daje pewność równomiernego rozłożenia naporu. W trakcie polerowania szkła nasi pracownicy czuwają nad odpowiednią temperaturą, żeby nie doprowadzić do pęknięcia szyby. Na pewno ucieszy Cię informacja o możliwości korzystania z pomieszczenia bezpośrednio po zakończeniu prac. Nie dopuszczamy bowiem do zanieczyszczenia lokalu pyłem. 

Porysowane szyba nie musi już oznaczać wymiany na nową. Wystarczy rzetelnie i fachowo usunąć rysy ze szkła, aby znów cieszyć się jego nieskazitelnym wyglądem. Tysiące zadowolonych klientów naszej firmy już się o tym przekonało. Możemy pomóc również Tobie. Skontaktuj się z nami, aby poznać szczegóły oferty.

Nasze zalety w pigułce

 • zlecone naprawy przeprowadzamy szybko i sprawnie
 • pojawiamy się w bardzo krótkim czasie od przyjęcia zamówienia
 • dokonujemy napraw i renowacji wszystkich rodzajów szyb: oprócz zwykłych i zespolonych także hartowane, klejone, antywłamaniowe, przeciwpożarowe, kuloodporne, ze specjalistycznymi atestami itd.
 • mamy bardzo atrakcyjne ceny oraz jesteśmy bardzo elastyczni pod kątem rozliczeń
 • podczas wykonywania zleceń uwzględniamy normy ICiMB, dzięki temu naprawiana szyba nie traci gwarancji producenta
 • jesteśmy ubezpieczeni – posiadamy ważną polisę OC
 • przyjmujemy zlecenia na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz całego kraju
Zaufali nam
firma metrohouse
firma starbucks
firma skanska
firma żabka
firma complex
firma parys bud
firma wedel
firma euro dom
firma biedronka
firma carrefour
Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.
Zadzwoń: +48 500 364 680 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zaufali nam
firma metrohouse
firma starbucks
firma skanska
firma żabka
firma complex
firma parys bud
firma wedel
firma euro dom
firma biedronka
firma carrefour
Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.
Zadzwoń: +48 500 364 680 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.