NAPRAWA
ODPRYSKÓW

Naprawa odprysków przedniej szyby samochodu

Występowanie pęknięć na przedniej szybie Twojego samochodu to nieunikniona rzeczywistość, która kiedyś prowadziła do tego, że w pewnym momencie trzeba było całkowicie wymienić przednią szybę. Nawet mały kamyk, który uderzył w szybę, stał się bombą zegarową – z niedostrzegalnego odprysku nieuchronnie wyrosło ogromne pęknięcie. Teraz można to jednak wyeliminować, dzięki unikalnej metodzie naprawy odprysków i pęknięć przy użyciu materiałów polimerowych, która niewątpliwie kosztuje kilka razy taniej niż wymiana szkła na nowe.

Proces naprawy odprysków przedniej szyby wygląda następująco: nasi specjaliści wlewają do odpryska polimer odpowiadający współczynnikowi załamania szyby, który jest następnie utwardzany za pomocą promieniowania ultrafioletowego. Na koniec naprawiona część szkła jest polerowana. W efekcie otrzymujesz przednią szybę z odrestaurowaną powierzchnią, której przezroczystość sięga 75-95%, w zależności od stanu, w jakim dotarła do nas Twoja szyba.

Naprawa pęknięcia szyby przedstawia następujący obraz: przede wszystkim należy określić, gdzie kończy się pęknięcie, aby mechanicznie je zatrzymać, poprzez nałożenie mikroukładu. Następnie, podobnie jak w przypadku naprawy wióra, cała uformowana pojemność pęknięcia zostaje wypełniona polimerem pod ciśnieniem, który za pomocą promieni ultrafioletowych doprowadzany jest do stanu stałego. Po dalszym wypolerowaniu naprawianej powierzchni możemy zagwarantować przywrócenie jej przezroczystości o 70-90%.

Cennik naprawy odprysków

Naprawa odprysków

  • Naprawa odprysków przedniej szyby samochodu od 150 zł netto / szyba

    Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości odprysków

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. Pamiętaj! W większości przypadków naprawa szyby jest dużo tańsza i szybsza od jej wymiany.

Cennik naprawy odprysków

Naprawa odprysków

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. 

Zaufali nam

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.

Zadzwoń teraz
+48 799 382 795