Kariera

Szukasz ciekawej pracy, w której nigdy nie będziesz się nudzić?

Chcesz zacząć pracę w nowej branży?

W Glass Polish mamy coraz więcej pracy, dlatego zapraszamy Cię do dołączenia do naszego powiększającego się zespołu!

Aktualnie poszukujemy pracowników na stanowisko polerowacza szyb do przyuczenia.

Zaczynając od szlifowania szklanych stolików kawowych, poprzez szyby aut, kończąc na renowacji powierzchni baterii fotowoltaicznych, świadczymy usługi dla grona zadowolonych klientów i dbamy o to by cały czas się rozwijać, aby świadczyć jak najwyższy poziom usług.

 

Nie musisz mieć wiedzy ani doświadczenia w polerowaniu szyb – wszystkiego Cię nauczymy, najważniejsze są Twoje chęci i zaangażowanie do pracy oraz prawo jazdy kategorii B.

Praca będzie polegać na przygotowywaniu powierzchni do polerowania a następnie usuwaniu uszkodzeń z powierzchni szkła i jego polerowaniu przy pomocy elektronarzędzi. Zlecenia wykonujemy najczęściej dla właścicieli aut osobowych, a także polerujemy szyby okienne w domach prywatnych i na wykończonych budowach. Mogą zdarzyć się wyjazdy w delegacje, są one jednak dodatkowo płatne i odgórnie zaplanowane.

Naukę będziesz odbywać w normalnych warunkach, pracując w zespole lub z Team Leaderem, który będzie uczyć Cię fachu. Wymagamy cierpliwości i dokładności oraz umiejętności utrzymania porządku w miejscu pracy, co jest bardzo istotne w naszej branży. Wysoka kultura osobista jest niezbędna, ponieważ będziesz mieć bezpośredni kontakt z klientami firmy.

 

Oferujemy stałe wynagrodzenie oraz premie i dodatki. Będziesz mieć możliwość awansu w strukturach firmy oraz opcje uczestnictwa w dodatkowych szkoleniach. Nauka polerowania szyb zajmuje dużo czasu, dlatego stawiamy na długotrwałe relacje i chętnie podejmiemy się współpracy z osobami, które lubią stabilność i pewność zatrudnienia. 

Zgłoś się za pomocą poniższego formularza,
czekamy na Ciebie.

Wyślij maila: info@polerowanie-szyb.pl lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Kontakt

Formularz zgłoszeniowy