Kompleksowe usługi renowacji szkła

Polerowanie szyb Gdańsk

Polerowanie szyb w Gdańsku

Skazy na szkle takie jak rysy, odpryski czy trwałe zabrudzenia zdecydowanie nie są estetyczne. Na szczęście istnieją rozwiązania, niwelujące te uszkodzenia. Nasza firma zajmuje się profesjonalnym polerowaniem szyb w Gdańsku i całej Polsce. Skutecznie pozbędziemy się rys i innych defektów ze szkła.  Dzięki wieloletniej praktyce wiemy jak zrealizować zlecenie, aby końcowy efekt wizualny zadowolił nawet najbardziej wymagającego klienta. 

Wykonujemy usługi polerowania szyb okiennych i fasadowych, a także witryn sklepowych, okien wystawowych oraz innych powierzchni szklanych. Zdobyliśmy doświadczenie, realizując tysiące zleceń między innymi w obiektach mieszkalnych, zakładach produkcyjnych czy biurowcach. Przeprowadzamy renowację szyb nie tylko w budynkach, ale także w samochodach. Ponadto efektywnie usuwamy graffiti ze szkła oraz kłopotliwe zacieki z twardej wody. 

Cenimy Twój czas, dlatego wszystkie zadania realizujemy w umówionym czasie, utrzymując jednocześnie wysoką jakość. Proponujemy kompetentne doradztwo i uczciwe ceny. Sprawdź, jakie fachowe usługi możesz u nas zamówić.

Polerowanie szyb wykonujemy również w innych miastach oraz na terenie całej Polski

Polerowanie szyb

 

Efekty polerowania szyb

porysowana witryna sklepowa

PRZED

witryna sklepowa bez rys

PO

mocno zarysowana szyba przed polerowaniem

PRZED

mocno zarysowana szyba po polerowaniu

PO

Cennik polerowania szyb Gdańsk

Usuwanie rys

 • Usuwanie pojedyńczych zarysowań (do kilku rys na jednej szybie) od 60 zł netto / szyba​

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości rys

 • Usuwanie dużej ilości rys od 100 zł netto / m2

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości rys

Naprawa odprysków

 • Naprawa pojedynczych odprysków wycena indywidualna

  Cena zależy od lokalizacji oraz głębokości uszkodzenia

Usuwanie popaleń

 • Usuwanie jednostkowych popaleń (niska intensywność, obszar do 1m2) wycena indywidualna

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości popaleń

 • Usuwanie dużej ilości popaleń na raz (wysoka intensywność, obszar powyżej 1m2) wycena indywidualna

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości popaleń

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z darmowej wyceny ONLINE Pamiętaj! W większości przypadków naprawa szyby jest dużo tańsza oraz szybsze od jej wymiany.

Usuwanie rys z szyb

Zarysowanie lub wyżłobienie na szkle to powszechnie zgłaszana nam usterka. Ponieważ zdarza się dosyć często, istotne jest, aby naprawa była sprawna i niezbyt kosztowna. Rysy na szybie mogą powstać przez nieuwagę, w wyniku codziennego użytkowania, działania wandali lub opadu gradu. Zlecając nam polerowanie szkła, po uszkodzeniach nie będzie śladu. Zarysowane lustro, kabina prysznicowa bądź szklane elementy w meblach nie sprawiają dobrego wrażenia. Dzięki skorzystaniu z naszych usług nie musisz kupować nowych rzeczy. Przywrócimy je do pierwotnego stanu. Usuniemy rysy ze szkła powstałe również w ladach sklepowych, gablotach, lodówkach i na wielu innych powierzchniach. 

Polerowanie szkła – Gdańsk

Naszą specjalnością jest kompleksowa renowacja szyb i wszelakich powierzchni szklanych. Świadczymy fachowe usługi polegające na polerowaniu szyb okiennych w Gdańsku i całej Polsce. Pracując przeważnie w miejscu wykonywania zlecenia, możemy uniknąć ryzykownego transportu szyby. Stosujemy nowoczesne technologie, które umożliwiają bezinwazyjne i bezpieczne eliminowanie usterek. W wyniku polerowania szkła zapomnisz o szpecących rysach i trudnych do usunięcia plamach. Dla Twojego komfortu działamy kompleksowo. Oprócz polerowania szyb odnawiamy również parapety z konglomeratu, plastikowe ramy okienne, glazurę i terakotę. 

Usuwanie graffiti ze szkła – Gdańsk

Bez odpowiedniego sprzętu i umiejętności wyczyszczenie szyby pokrytej graffiti może przysporzyć sporo kłopotu. Usunięcie graffiti ze szkła najlepiej zostawić profesjonaliście z wieloletnim doświadczeniem. Dlatego zapraszamy do skorzystania z naszej fachowej pomocy. Oferujemy wysokiej klasy usługę, dzięki której pozbędziesz się graffiti bez uszkodzenia szyby. Będzie wyglądała jak nowa, a Ty zaoszczędzisz pieniądze. Działamy nie tylko na terenie Trójmiasta i okolic, ale i całej Polski. Zlecenie wykonamy u Ciebie na miejscu, więc nie martw się transportem ani rozmontowywaniem okna. Skorzystaj z bezpłatnej wyceny lub skontaktuj się z nami. Zaproponujemy najkorzystniejsze dla Ciebie rozwiązanie.

Jak wykonujemy usługę polerowania szkła?

Przy tak delikatnym materiale, jakim jest szkło, należy zachować szczególną ostrożność. Dlatego prace wykonujemy uważnie, posługując się profesjonalnymi narzędziami i akcesoriami. Stosując innowacyjne metody sprawnie i efektywnie naprawimy szybę w oknie, samochodzie oraz różne szklane powierzchnie, a także przedmioty użytkowe. Opieramy się na długim doświadczeniu i wykwalifikowanych pracownikach. Podczas usuwania rys ze szkła pilnujemy temperatury, aby zredukować do minimum ryzyko jego pęknięcia. Wiemy, jak uniknąć zapylenia pomieszczenia, dlatego po zakończeniu pracy możesz od razu z niego korzystać. 

Porysowana szyba znów może wyglądać jak kiedyś, jeśli skorzystasz z naszych usług polerowania szkła. Proponujemy wygodny i niedrogi sposób na usunięcie wad na szklanych produktach. Przekonaj się o tym tak, jak wielu innych zadowolonych klientów.  Zapraszamy do skontaktowania się z nami!

Nasze zalety w pigułce

 • zlecone naprawy przeprowadzamy szybko i sprawnie
 • pojawiamy się w bardzo krótkim czasie od przyjęcia zamówienia
 • dokonujemy napraw i renowacji wszystkich rodzajów szyb: oprócz zwykłych i zespolonych także hartowane, klejone, antywłamaniowe, przeciwpożarowe, kuloodporne, ze specjalistycznymi atestami itd.
 • mamy bardzo atrakcyjne ceny oraz jesteśmy bardzo elastyczni pod kątem rozliczeń
 • podczas wykonywania zleceń uwzględniamy normy ICiMB, dzięki temu naprawiana szyba nie traci gwarancji producenta
 • jesteśmy ubezpieczeni – posiadamy ważną polisę OC
 • przyjmujemy zlecenia na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz całego kraju
Zaufali nam
firma metrohouse
firma starbucks
firma skanska
firma żabka
firma complex
firma parys bud
firma wedel
firma euro dom
firma biedronka
firma carrefour
Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.
Zadzwoń: +48 500 364 680 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zaufali nam
firma metrohouse
firma starbucks
firma skanska
firma żabka
firma complex
firma parys bud
firma wedel
firma euro dom
firma biedronka
firma carrefour
Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.
Zadzwoń: +48 500 364 680 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.