Kompleksowe usługi renowacji szkła

Polerowanie szyb Łódź

Polerowanie szyb w Łodzi

Szkło to bez wątpienia materiał bardzo podatny na uszkodzenia. Rysy, odpryski czy podpalenia sprawiają, że szyba nie prezentuje zbyt efektownie. Czy poza wymianą szkła jest inny sposób na te defekty?

Oferujemy kompleksową renowację okien, szyb samochodowych, witryn sklepowych i wielu innych powierzchni szklanych. Wykonujemy profesjonalne usługi polerowania szkła. Efektem tego procesu jest skuteczne pozbycie się licznych zarysowań i zacieków powodowanych na przykład twardą wodą oraz innych trwałych zabrudzeń. Odnawiamy również szyby samochodowe i szklane przedmioty, głównie lustra, półki oraz ścianki i drzwi kabin prysznicowych.  

Do tej pory zrealizowaliśmy tysiące zleceń. Dzięki zdobywanemu przez ponad 10 lat doświadczeniu możemy zaoferować Ci ciekawe i komfortowe rozwiązania będące usługami o najwyższej jakości.  Cenimy Twój czas, dlatego zawsze dotrzymujemy umówionych terminów.  Odległość nie jest dla nas żadnym problemem. Wykonujemy usługi polerowania szyb w Łodzi i całej Polsce. Przyjmujemy zlecenia zarówno od osób prywatnych, jak i firm.

Polerowanie szyb wykonujemy również w innych miastach oraz na terenie całej Polski

Polerowanie szyb

 

Efekty polerowania szyb

porysowana witryna sklepowa

PRZED

witryna sklepowa bez rys

PO

mocno zarysowana szyba przed polerowaniem

PRZED

mocno zarysowana szyba po polerowaniu

PO

Cennik polerowania szyb Łódź

Usuwanie rys

 • Usuwanie pojedyńczych zarysowań (do kilku rys na jednej szybie) od 60 zł netto / szyba​

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości rys

 • Usuwanie dużej ilości rys od 100 zł netto / m2

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości rys

Naprawa odprysków

 • Naprawa pojedynczych odprysków wycena indywidualna

  Cena zależy od lokalizacji oraz głębokości uszkodzenia

Usuwanie popaleń

 • Usuwanie jednostkowych popaleń (niska intensywność, obszar do 1m2) wycena indywidualna

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości popaleń

 • Usuwanie dużej ilości popaleń na raz (wysoka intensywność, obszar powyżej 1m2) wycena indywidualna

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości popaleń

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z darmowej wyceny ONLINE Pamiętaj! W większości przypadków naprawa szyby jest dużo tańsza oraz szybsze od jej wymiany.

Usuwanie rys z szyb

Szyba może zostać zarysowana przypadkiem lub w wyniku wandalizmu. Z czasem, w związku z codziennym użytkowaniem, pojawiają się widoczne wady na szkle. Proponujemy idealny sposób na pozbycie się różnych widocznych uszkodzeń na szybach. Dzięki polerowaniu szkła, okna i inne szklane powierzchnie będą wyglądały jak dawniej. Warto odnotować, że usunięcie rys ze szkła jest też przeważnie tańsze niż zakup nowej szyby. Polerowanie sprawdzi się idealnie także wtedy, gdy podczas jazdy samochodem, drobny kamyk lub piasek porysuje przednią szybę. 

Polerowanie szkła – Łódź

Nasza działalność to przede wszystkim odnawianie okien i innych szklanych powierzchni.  Przyjmujemy zlecenia na polerowanie szyb okiennych w Łodzi — w domach prywatnych, blokach mieszkalnych, biurowcach, zakładach przemysłowych i innych budynkach. Pracujemy jednak nie tylko w woj. łódzkim, ale w całym kraju. Nie przejmuj się transportem ani demontażem okiennic. Dojeżdżamy do lokalu klienta, gdzie z reguły w całości realizujemy zamówienie. Stosujemy nowoczesną technologię, dzięki której możemy bezinwazyjnie usunąć rysy ze szkła, a także zlikwidować inne kłopotliwe usterki.

Nie wahaj się skorzystać z naszej szerokiej oferty. Naprawiamy nie tylko szkło. Poprzez polerowanie odnawiamy powierzchnie wykonane z materiałów takich jak kamień bądź konglomerat. Dopasowujemy się do Ciebie, proponując idealne w Twoim przypadku rozwiązanie. Skontaktuj się z nami, a na pewno będziemy w stanie Ci pomóc.

Usuwanie graffiti ze szkła – Łódź

Osoby próbujące samodzielnie zmyć graffiti z szyby szybko przekonały się, że nie jest to prosta sprawa. Brak doświadczenia i wyspecjalizowanego sprzętu może spowodować, że dodatkowo uszkodzimy szybę. Istnieje duża szansa, że powstaną na niej nieestetyczne rysy. Lepiej skorzystać z fachowych usług naszej firmy. Profesjonalista sprawnie i bezpiecznie usunie graffiti ze szkła. Po farbie nie zostanie żaden ślad, a szyba będzie wyglądała jak nowa. Udostępniamy bezpłatną wycenę takiej usługi.

Jak usuwamy rysy ze szkła?

W trakcie polerowania szkła liczy się dokładność i ostrożność.  Nasi pracownicy używają fachowego sprzętu i akcesoriów, które zawsze zabierają w miejsce wykonywania zlecenia. Dzięki temu niezbędne naprawy wykonujemy u klienta. Przeważnie nie ma potrzeby wyjęcia szyby z ramy konstrukcyjnej. Wyjątkiem jest sytuacja, gdy uszkodzone zostało szkło zaraz przy brzegu po zewnętrznej stronie. Tylko wtedy wyciągamy taflę z ramy i reperujemy ją na specjalnym stojaku, postawionym zaraz obok okna. Stosujemy sprawdzone, innowacyjne technologie, pomocne w usuwaniu rys ze szkła. Poza tym wykonywane przez nas polerowanie nie zabrudzi otoczenia, więc od razu będzie można korzystać z pomieszczenia. 

Skorzystanie z naszych usług to idealne rozwiązanie, gdy chcesz odnowić okna lub inne szklane powierzchnie. Nasze portfolio zawiera mnóstwo udanych realizacji na terenie całej Polski. Chętnie porozmawiamy z Tobą i przedstawimy najkorzystniejszą ofertę.

Nasze zalety w pigułce

 • zlecone naprawy przeprowadzamy szybko i sprawnie
 • pojawiamy się w bardzo krótkim czasie od przyjęcia zamówienia
 • dokonujemy napraw i renowacji wszystkich rodzajów szyb: oprócz zwykłych i zespolonych także hartowane, klejone, antywłamaniowe, przeciwpożarowe, kuloodporne, ze specjalistycznymi atestami itd.
 • mamy bardzo atrakcyjne ceny oraz jesteśmy bardzo elastyczni pod kątem rozliczeń
 • podczas wykonywania zleceń uwzględniamy normy ICiMB, dzięki temu naprawiana szyba nie traci gwarancji producenta
 • jesteśmy ubezpieczeni – posiadamy ważną polisę OC
 • przyjmujemy zlecenia na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz całego kraju
Zaufali nam
firma metrohouse
firma starbucks
firma skanska
firma żabka
firma complex
firma parys bud
firma wedel
firma euro dom
firma biedronka
firma carrefour
Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.
Zadzwoń: +48 500 364 680 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zaufali nam
firma metrohouse
firma starbucks
firma skanska
firma żabka
firma complex
firma parys bud
firma wedel
firma euro dom
firma biedronka
firma carrefour
Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.
Zadzwoń: +48 500 364 680 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.