POLEROWANIE
KABIN PRYSZNICOWYCH

Polerowanie kabin prysznicowych

Technologię polerowania szkła hartowanego stosuje się, gdy konieczne jest odtworzenie jego powierzchni przed zarysowaniami, otarciami, zmętnieniami, oparzeniami chemicznymi i różnymi zanieczyszczeniami pozapowierzchniowymi, które wniknęły w strukturę szkła. Trudne plamy można w wielu sytuacjach usunąć bez polerowania, ale fizyczne defekty można usunąć tylko poprzez mechaniczne oddziaływanie na szkło.

Z reguły szkło hartowane ulega uszkodzeniu podczas prac budowlanych i naprawczych z powodu nieostrożnego obchodzenia się, czyszczenia środkami ściernymi, intensywnego i długotrwałego użytkowania, wandalów itp. Chyba każdy posiadasz kabiny prysznicowej zdaje sobie sprawę, że utrzymanie jej w idealnej czystości nie jest wbrew pozorom takie proste. Brak zacieków i smug na prysznicu to marzenie, które można spełnić. Prysznice szklane są często porysowane podczas pracy z powodu niewłaściwej technologii czyszczenia. Jeśli rysy nie rzucają się w oczy, można je zignorować, ale jeśli są widoczne i psują wygląd kabiny prysznicowej, lepiej je usunąć. Polerowanie szkła nie tylko pomaga pozbyć się rys i innych uszkodzeń – po polerowaniu szkło staje się czystsze i bardziej przezroczyste, wraca do niego połysk i piękno, dlatego polerowanie szkła służy również do odświeżenia jego wyglądu.

 
 

Cennik polerowania kabin prysznicowych

Polerowania szkła hartowanego

  • Polerowanie kabin prysznicowych Wycena indywidualna

    Cena zależy od stanu, lokalizacji oraz typu szkła

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. Pamiętaj! W większości przypadków naprawa szyby jest dużo tańsza i szybsza od jej wymiany.

Cennik polerowania kabin prysznicowych

Polerowania szkła hartowanego

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. 

Zaufali nam

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.