Kompleksowe usługi renowacji szkła w warszawie

Polerowanie parapetów

Polerowanie parapetów z konglomeratu i innych powierzchni

Drobne wady powierzchni takich jak terakota, glazura czy konglomerat pojawiają się z czasem użytkowania i nie muszą być związane z żadnym konkretnym uszkodzeniem mechanicznym. Ich występowanie nie oznacza jednak konieczności zakupu nowego elementu! Wystarczy skorzystać z oferty polerowania parapetów i innych elementów z konglomeratu (również kwarcowego), glazury lub terakoty.

Profesjonalne polerowanie terakoty, glazury, konglomeratu i innych

Elementy architektury i wyposażenia wnętrz, wykonane z kamienia lub konglomeratu mogą z czasem wymagać renowacji; nasz doświadczony zespół wie o tym doskonale. W związku z tym dostosowujemy naszą ofertę do indywidualnych potrzeb klientów – tak, by w pełni odpowiadała wymaganiom danego uszkodzenia.

Dla przykładu polerowanie parapetów z konglomeratu wykonujemy już od 70 zł netto za metr bieżący, natomiast naprawę ubytków – od 85 zł netto. Staramy się jednak nie stosować sztywnego cennika; w przypadku zróżnicowanych faktur i poziomów uszkodzeń bardzo ważne jest dostosowanie kosztów do realnych nakładów pracy. Tylko wówczas klient może mieć pewność, że nie przepłaci za usługę – a Państwa zadowolenie stawiamy na pierwszym miejscu.

Bezpłatna wycena usługi

Dla jak największej wygody naszych klientów proponujemy niezobowiązującą i bezpłatną wycenę naprawy. Zakładka Wycena Online umożliwia wprowadzenie Państwa danych kontaktowych, pozostawienie ewentualnej wiadomości oraz załączenie zdjęcia uszkodzonej powierzchni. Na podstawie tych informacji nasz pracownik wykona dla Państwa darmową wycenę pracy i skontaktuje się do 15 minut.
 

Efekty polerowania szkła

porysowana witryna sklepowa

PRZED

witryna sklepowa bez rys

PO

mocno zarysowana szyba przed polerowaniem

PRZED

mocno zarysowana szyba po polerowaniu

PO

Cennik polerowania parapetów

Polerowanie zarysowań

  • Polerowanie zarysowań od 70 zł netto / 1m bieżący

    Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości rys

Naprawa ubytków

  • Naprawa i polerowanie ubytków (szczerby, odpryski) od 85 zł netto / 1m bieżący

    Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości uszkodzeń

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z darmowej wyceny ONLINE Pamiętaj! W większości przypadków naprawa szyby jest dużo tańsza oraz szybsze od jej wymiany.

Zalety polerowania powierzchni

Polerowanie daje możliwość doprowadzenia powierzchni pokrytej drobnymi uszkodzeniami do stanu poprodukcyjnego. To proces, który usuwa płytkie i głębsze rysy czy wyszczerbienia oraz nieestetyczne zmatowienie pojawiające się z czasem na konglomeracie, marmurze czy terakocie. Alternatywą dla tego zabiegu jest całkowita wymiana uszkodzonego elementu, co wiąże się oczywiście z ogromnymi kosztami i nie mniejszymi nakładami pracy. Polerowanie zmniejsza fakturę z kilku, kilkunastu lub kilkudziesięciu tysięcy złotych do kilkudziesięciu albo kilkuset złotych!

Najczęstsze uszkodzenia powierzchni z terakoty, glazury, konglomeratu i innych

Wymienione materiały są wykorzystywane przy produkcji wielu powierzchni użytkowych, między innymi parapetów, płytek czy blatów. Te z kolei mogą być montowane w łazienkach, kuchniach, na zewnątrz budynków; na podłogach i ścianach. W związku z tym narażone są na liczne drobne uszkodzenia; wszelkiego rodzaju płytkie i głębsze zarysowania czy odpryski, które znacznie zaburzają ich estetykę. Nie mniejszy problem dotyczy materiałów takich jak PVC, mających wyjątkowo szerokie zastosowanie; na przykład w ramach okiennych.

Oferta naszej firmy to między innymi:

  • polerowanie konglomeratu,
  • polerowanie konglomeratu kwarcowego,
  • polerowanie terakoty,
  • polerowanie glazury.

Wiemy jednak, jak wiele przeróżnych materiałów może wymagać z czasem szlifowania czy naprawy ubytków. Zachęcamy więc do kontaktu telefonicznego, mailowego lub za pomocą formularza z naszymi pracownikami, niezależnie od typu powierzchni wymagającej renowacji. Przedstawimy możliwości dotyczące odnowienia Państwa materiału i wskażemy wstępną wycenę. Z przyjemnością odpowiemy także na wszelkie pytania związane z koniecznymi do podjęcia pracami.

 

Zaufali nam

firma metrohouse
firma starbucks
firma skanska
firma żabka
firma complex
firma parys bud
firma wedel
firma euro dom
firma biedronka
firma carrefour
Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.
Zadzwoń: +48 500 364 680 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zaufali nam

firma metrohouse
firma starbucks
firma skanska
firma żabka
firma complex
firma parys bud
firma wedel
firma euro dom
firma biedronka
firma carrefour

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.
Zadzwoń: +48 500 364 680 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.