KOMPLEKSOWE USŁUGI RENOWACJI SZKŁA W WARSZAWIE

POLEROWANIE SZYB
OKIENNYCH

Skuteczne polerowanie szyb okiennych

Uszkodzenia szkła takie jak rysy, uszczerbienia albo popalenia to jedna z najczęstszych awarii zgłaszanych przez administratorów i właścicieli budynków. To nic dziwnego, zwłaszcza że we współczesnym budownictwie wykorzystuje się coraz więcej zespolonych szyb o dużej powierzchni, które jest łatwo uszkodzić. Dlatego szczególnie ważne, by usługa usunięcia usterki powierzchni szklanej była niedroga, mało skomplikowana i zajmowała jak najmniej czasu. Właśnie w ten sposób świadczymy nasze usługi polerowania szyb okiennych. Działamy na terenie Warszawy, Wrocławia, Gdańska, Krakowa, Łodzi i całej Polski.

Szybko i nieodwracalnie usuwamy uszkodzenia szyb

To najważniejsze zalety stosowanej przez nas metody. Polerowanie szyb okiennych jest sposobem na niemal wszystkie rodzaje okien stosowane w budynkach. Pozwala usunąć uszkodzenie w sposób bezinwazyjny i nie wiąże się z koniecznością wymiany całego komponentu. Nasze usługi to jednocześnie okazja do użycia najbardziej innowacyjnej technologii spośród dostępnych na rynku. Na czym polega naprawa uszkodzonego szkła okiennego?

Polerowanie szyb okiennych najczęściej przeprowadzamy na miejscu awarii, bez konieczności wyjęcia tafli z ramy konstrukcyjnej. Jedynym wyjątkiem jest uszkodzenie struktury szkła tuż przy brzegu od strony zewnętrznej – wówczas wymontowujemy je z ramy i dokonujemy reperacji z użyciem dedykowanego stojaka tuż przy otworze okiennym. Taka sytuacja nie wymaga przemieszczania i transportu szyby, a wszystkie narzędzia i akcesoria niezbędne do przeprowadzenia naprawy przywozimy ze sobą na miejsce.

Cennik polerowania szyb okiennych

Usuwanie rys

 • Usuwanie pojedyńczych zarysowań (do kilku rys na jednej szybie) od 60 zł netto / szyba

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości rys

 • Usuwanie dużej ilości rys od 100 zł netto / m2

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości rys

Pozostałe usługi

 • Naprawa odprysków, popaleń, graffity oraz innych defektów Wycena indywidualna

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości uszkodzenia

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. Pamiętaj! W większości przypadków naprawa szyby jest dużo tańsza i szybsza od jej wymiany.

Cennik polerowania szyb okiennych

Usuwanie rys

Pozostałe usługi

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. 

Jak wykonujemy polerowanie szyb?

Niezależnie od technologii wykonania szkło – nawet wzmocnione – zawsze pozostaje wrażliwym materiałem. Dlatego do każdej naprawy podchodzimy z zachowaniem właściwej ostrożności. Pomaga nam w tym specjalistyczny sprzęt – polerki podciśnieniowe, gwarantujące równomierne rozłożenie siły nacisku tarczy. Inną ich ważną właściwością jest utrzymanie bezpiecznej temperatury podczas polerowania. Dzięki temu znacznie minimalizujemy ryzyko pęknięcia szkła,  nawet do setnych procentów. Podczas prac udaje się zredukować do minimum zanieczyszczenie otoczenia, dzięki czemu tuż po naprawie pomieszczenie od razu nadaje się do użytku.
https://www.traditionrolex.com/21

Ile kosztuje profesjonalne usuwanie rys z szyby?

Usługa usuwania rys z szyby wykonywana przez profesjonalną firmę w wielu przypadkach opłaca się znacznie bardziej od wymiany całości. Wynosi ona bowiem od 20 % do 70% kosztów zakupu i montażu okna. Dokładna wycena polerowania okna odbywa się jednak indywidualnie, ponieważ obszar oraz głębokość zniszczeń mają znaczący wpływ na cenę usługi.

W przypadku zwykłych rys na szybie okiennej ceny polerowania zaczynają się od 60 zł za powierzchnię w rozmiarze kartki A4. W przypadku polerowania szyb samochodowych cena wynosi 100 zł za jedną szybę boczną i 250 zł za przednią lub tylną. Naszym Klientom oferujemy także usługi chemicznego lub mechanicznego likwidowania kleju oraz odkamieniania szyb. Koszt zaczyna się od 30 zł lub 70 zł w zależności od metody.

Jak usunąć rysy na szybie okiennej?

Niewielkie i niezbyt widoczne zniszczenia można spróbować usunąć samodzielnie. Potrzeba wówczas specjalnej pasty polerskiej lub roztworu tlenku ceru z wodą. Zabieg ten wymaga jednak delikatności i wprawy, ponieważ niedokładnie wypolerowana szyba może stać się matowa! Możesz także niechcący pogłębić zniszczenia, a nawet doprowadzić do niebezpiecznego w skutkach pęknięcia szkła.

Z tego powodu wszelkie większe zniszczenia lub te znajdujące się w widocznych miejscach najlepiej oddać pod opiekę specjalistów. Dzięki profesjonalnemu sprzętowi, najwyższej jakości środkom oraz dużemu doświadczeniu fachowców, masz gwarancję doskonałego efektu polerowania szyby okiennej, który nie będzie się różnił od stanu sprzed zniszczenia.

Polerowanie szyb okiennych – tylko z doświadczonymi fachowcami

Nasza wizyta u klienta oznacza dużo szybszy czas reperacji i związane z tym obniżone koszty. Przy polerowaniu szyb niezbędne jest doświadczenie, którego nabywa się jedynie w praktyce. Nasi pracownicy przechodzą wielomiesięczne szkolenie, zanim samodzielnie  przeprowadzą renowację szyby – obsługa polerki podciśnieniowej wymaga dużego wyczucia i pamięci ruchowej. Większość specjalistów zatrudnionych w naszej firmie ma na swoim koncie wiele udanych napraw, a technologię i praktykę reperowania szkła znają niemal na wylot. Gwarantujemy doskonałe realizacje.
 
Szyba wygląda jak nowa, a właściciel może cieszyć się najwyższą przyjemnością jazdy i nieskazitelną czystością szkła! Polerowanie usuwa nawet takie zabrudzenia, których nie widać gołym okiem, jak delikatne zmatowienie. Kierowca zauważy jego obecność dopiero po usunięciu, gdy przypomni sobie, jak doskonale przezroczysta była fabrycznie nowa szyba.
Zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym zespołem – telefonicznego, mailowego lub przy pomocy wspomnianego formularza. Jesteśmy dla Państwa dostępni przez 7 dni w tygodniu od 8:00 do 20:00; z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub jeszcze bliżej przedstawimy ofertę.

Nasze zalety w pigułce

 • zlecone naprawy przeprowadzamy szybko i sprawnie
 • pojawiamy się w bardzo krótkim czasie od przyjęcia zamówienia
 • dokonujemy napraw i renowacji wszystkich rodzajów szyb: oprócz zwykłych i zespolonych także hartowane, klejone, antywłamaniowe, przeciwpożarowe, kuloodporne, ze specjalistycznymi atestami itd.
 • mamy bardzo atrakcyjne ceny oraz jesteśmy bardzo elastyczni pod kątem rozliczeń
 • podczas wykonywania zleceń uwzględniamy normy ICiMB, dzięki temu naprawiana szyba nie traci gwarancji producenta
 • jesteśmy ubezpieczeni – posiadamy ważną polisę OC
 • przyjmujemy zlecenia na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz całego kraju

Zaufali nam

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.