KOMPLEKSOWE USŁUGI RENOWACJI SZKŁA W WARSZAWIE

POLEROWANIE SZYB
SAMOCHODOWYCH

KOMPLEKSOWE USŁUGI RENOWACJI SZKŁA W WARSZAWIE

POLEROWANIE SZYB
SAMOCHODOWYCH

Kompleksowe polerowanie szyb samochodowych

Szyby samochodowe podczas każdej jazdy wystawiane są na warunki mogące prowadzić do pojawiania się drobnych uszkodzeń. To drobinki piasku wyskakujące spod kół pojazdu poprzedzającego, większe kamyki czy typowy dla okresu zimowego piasek sypany na jezdnię. Sprawiają one, że z miesiąca na miesiąc pojawia się coraz więcej rys. Prostym rozwiązaniem jest polerowanie szyb samochodowych.

Co zrobić z porysowaną szybą samochodową?

Możliwości są dwie: albo wymienić szybę, albo poddać ją zabiegowi polerowania szyby samochodowej. Ta pierwsza wiąże się jednak z dużym kosztem (w niektórych samochodach nawet kilkuset tysięcy złotych!) i obniża wartość pojazdu przy ewentualnej odsprzedaży – samochód może zostać uznany za powypadkowy lub pokolizyjny. Dlatego też nasza firma wyspecjalizowała się w usłudze polerowania szyb – przedniej, tylnej, bocznych i dachowych. Przychodzimy z pomocą wszystkim tym, którzy nie chcą tracić pieniędzy i wartości swojego auta. Z nami usuną Państwo drobne uszkodzenia z powierzchni całej szyby czołowej lub tylnej już za 250 zł netto (zapytaj o dokładną wycenę) oraz bocznych – za 100 zł netto na szybę! To kwoty, które nie tylko pozwalają Państwu znacznie zaoszczędzić względem całkowitej wymiany szyby, ale także zapewniają pełen profesjonalizm i pracę doświadczonego zespołu. Oferujemy polerowanie szyb samochodowych w Warszawie i okolicach. A jeśli chcą Państwo upewnić się w kwestii naszej wyceny, zapraszamy do skorzystania z Formularza wyceny ONLINE. Wystarczy wpisać w nim swoje imię, numer telefonu, ewentualną wiadomość i załączyć zdjęcie uszkodzenia, abyśmy oddzwonili w ciągu 15 minut i przedstawili ofertę.

Cennik polerowania szyb samochodowch

Polerowanie zarysowań

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. Pamiętaj! W większości przypadków naprawa szyby jest dużo tańsza i szybsza od jej wymiany.

Cennik polerowania szyb samochodowch

Polerowanie zarysowań

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z  darmowej wyceny online. 

Dlaczego warto usuwać zarysowania z szyb samochodowych?

W przypadku szyby czołowej – zdecydowanie najbardziej narażonej na uszkodzenia – zarysowania są wyjątkowo uciążliwe dla kierowcy. Skutkują załamywaniem się promieni słonecznych, co prowadzi do ograniczonej widoczności, tym samym zdecydowanie utrudniając jazdę. Z kolei drobne uszkodzenia szyberdachu, szyby tylnej czy bocznych to niewątpliwe obniżenie walorów estetycznych samochodu. Stają się dodatkową zmorą podczas chęci sprzedaży pojazdu – brzydkie uszkodzenia mogą obniżyć jego wartość.

https://www.traditionrolex.com/19

Jak się poleruje szyby samochodowe?

Prace są oczywiście wykonywane przez zespół doświadczonych pracowników. Nasi specjaliści oferują polerowanie szyby przedniej, tylnych i bocznych w Warszawie w kilku krokach:

  • Dokładne mycie samochodu i odtłuszczanie szyb – takie działanie ma na celu pozbycie się z ich powierzchni najdrobniejszych zanieczyszczeń. Nie tylko fragmenty piasku, ale także krople żywicy czy najmniejsze fragmenty liści mogą pogłębić zarysowania w procesie polerowania.
  • Zabezpieczamy uszczelki i osłony w okolicy podszybia – tym samym zapewniamy odpowiednie bezpieczeństwo okolicznych elementów szyby. Specjalistyczna pasta wykorzystywana podczas jej polerowania może prowadzić na przykład do ich zmatowienia.
  • Precyzyjnymi ruchami polerujemy szyby przy pomocy profesjonalnej polerki i pasty – narzędzie rozprowadza pastę po szybie i przy pomocy wysokich obrotów precyzyjnie poleruje jej taflę.
  • Dokładnie oczyszczamy szybę z pozostałości pasty. 

Czy można samodzielnie usunąć rysy z szyby?

 Wykonanie powyższych czynności w warunkach domowych jest możliwe. Warto mieć jednak na uwadze, że wykorzystywany w tym celu sprzęt (będący najczęściej wiertarką lub szlifierką kątową z nakładką w postaci filcu polerskiego) nie gwarantuje takich efektów, jak profesjonalna polerka. Co więcej, samodzielne polerowanie przedniej szyby, bocznych czy tylnej wiąże się z wysokim ryzykiem pogłębienia uszkodzeń. Nietrudno o ominięcie mikroskopijnego zabrudzenia, które przy kontakcie z filcem i ruchami obrotowymi zostanie dociśnięte do szyby i tym samym zwiększy ilość rys. Warto także wspomnieć, że usunięcie bardzo płytkich, delikatnych rys w warunkach domowych jest możliwe, jednak głębsze zarysowania mogą pozostać niezmienne.

Efekt polerowania szyby samochodowej

 Skorzystanie z oferty usuwania rys z szyb samochodowych w Warszawie to pewność cieszenia się gładką, niezmąconą najdrobniejszym uszkodzeniem szybą. Taki efekt przekłada się oczywiście na doskonałą widoczność podczas jazdy. Podnosi komfort kierowcy i pasażerów oraz daje gwarancję przygotowania samochodu do ewentualnej sprzedaży bez obniżenia jego wartości. To najprostszy sposób na usunięcie typowych oznak zużycia, czy to spowodowanych kamykami, czy zabrudzonymi wycieraczkami, czy zimowym skrobaniem szronu.
 
Szyba wygląda jak nowa, a właściciel może cieszyć się najwyższą przyjemnością jazdy i nieskazitelną czystością szkła! Polerowanie usuwa nawet takie zabrudzenia, których nie widać gołym okiem, jak delikatne zmatowienie. Kierowca zauważy jego obecność dopiero po usunięciu, gdy przypomni sobie, jak doskonale przezroczysta była fabrycznie nowa szyba.
Zachęcamy do kontaktu z naszym wykwalifikowanym zespołem – telefonicznego, mailowego lub przy pomocy wspomnianego formularza. Jesteśmy dla Państwa dostępni przez 7 dni w tygodniu od 8:00 do 20:00; z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania lub jeszcze bliżej przedstawimy ofertę.

Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.