Kompleksowe usługi renowacji szkła

Polerowanie szyb Kraków

Polerowanie szyb w Krakowie

Szkło jest delikatnym tworzywem, które niestety łatwo ulega uszkodzeniom. Zarysowania i wyżłobienia psują efekt wizualny okien i innych szklanych powierzchni. Czy można temu zaradzić? Polecamy bardzo skuteczne polerowanie szkła, po którym wszystkie skazy zostaną zlikwidowane. Zajmujemy się przede wszystkim kompleksową renowacją okien w budynkach i samochodach. Dodatkowo odnawiamy szklane przedmioty użytkowe takie jak lustra, półki i drzwiczki w meblach czy kabinie prysznicowej. W razie potrzeby możemy pozbyć się nie tylko rys czy odprysków, ale również trwałych zabrudzeń. Poradzimy sobie z zaciekami z twardej wody, które ciężko zmyć w domowych warunkach, a nawet usuniemy graffiti ze szkła.

Portfolio naszej firmy zawiera tysiące zleceń, dlatego otrzymujesz gwarancję profesjonalizmu podpartego wieloletnim doświadczeniem. Wiemy, jak obecnie cenny jest czas, stąd nasza dbałość o terminowość i jednocześnie rzetelność w działaniu. Wykonujemy usługi polerowania szyb w Krakowie i całej Polsce, w miejscu wskazanym przez klienta.  Przyjmujemy zlecenia od osób prywatnych i firm.

Polerowanie szyb wykonujemy również w innych miastach oraz na terenie całej Polski

Polerowanie szyb

 

Efekty polerowania szyb

porysowana witryna sklepowa

PRZED

witryna sklepowa bez rys

PO

mocno zarysowana szyba przed polerowaniem

PRZED

mocno zarysowana szyba po polerowaniu

PO

Cennik polerowania szyb Kraków

Usuwanie rys

 • Usuwanie pojedyńczych zarysowań (do kilku rys na jednej szybie) od 60 zł netto / szyba​

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości rys

 • Usuwanie dużej ilości rys od 100 zł netto / m2

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości rys

Naprawa odprysków

 • Naprawa pojedynczych odprysków wycena indywidualna

  Cena zależy od lokalizacji oraz głębokości uszkodzenia

Usuwanie popaleń

 • Usuwanie jednostkowych popaleń (niska intensywność, obszar do 1m2) wycena indywidualna

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości popaleń

 • Usuwanie dużej ilości popaleń na raz (wysoka intensywność, obszar powyżej 1m2) wycena indywidualna

  Cena zależy od ilości, lokalizacji oraz głębokości popaleń

Chcesz poznać dokładną cenę naprawy – skorzystaj z darmowej wyceny ONLINE Pamiętaj! W większości przypadków naprawa szyby jest dużo tańsza oraz szybsze od jej wymiany.

Usuwanie rys z szyb

Rysy na szkle pojawiają się dosyć łatwo. Gdy jest ich więcej, szyba nie wygląda już estetycznie. Dzięki polerowaniu szkła, wszystkie zarysowania znikną. Szklane powierzchnie odzyskują przez to swój dawny wygląd. Oszczędzasz pieniądze, ponieważ usunięcie rys ze szkła jest z reguły tańsze niż zakup nowej szyby. Odnawiamy nie tylko okna, ale również szyby samochodowe. W trakcie jazdy nietrudno o drobne uszkodzenia szyby spowodowane żwirkiem lub piaskiem. Rysy mogą powstać także podczas opadu gradu. Oferujemy polerowanie lad sklepowych, gablot i luster, a także na innych przedmiotów, które przez codzienne użytkowanie narażone są zarysowania.

Polerowanie szkła – Kraków

Zajmujemy się głównie odnawianiem szyb i różnego typu powierzchni szklanych. Przyjmujemy zlecenia w budynkach mieszkalnych, zakładach przemysłowych, biurowcach i innych obiektach. Planujesz renowację okien? Polecamy nasze usługi polerowania szyb okiennych w Krakowie. Możemy dojechać w każdy rejon kraju. Nie ma potrzeby demontażu okiennic i dostarczania nam uszkodzonej szyby. Pracujemy w miejscu zlecenia, używając specjalistycznego sprzętu. Za pomocą innowacyjnej, bezinwazyjnej metody usuniemy rysy ze szkła, a także odpryski, podpalenia i uporczywe plamy z szyb. 

Korzystając z naszej bogatej oferty, odnowisz powierzchnie wykonane również z innych materiałów. Polerujemy elementy z kamienia i konglomeratu np. parapety. Zawsze staramy się zaproponować rozwiązanie idealne dla klienta. Naszym celem jest zapewnienie wysokiej jakości w atrakcyjnej cenie. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z bezpłatnej wyceny.

Usuwanie graffiti ze szkła – Kraków

Pomalowana farbą szyba jest trudna do wyczyszczenia. Samodzielne próby mogą skończyć się uszkodzeniem tafli. Nasi kompetentni pracownicy skutecznie i ,co ważne, bezpiecznie wykonają usługę usunięcia graffiti ze szkła. Mamy duże doświadczenie w tego typu pracach, więc szyba będzie wyglądała jak nowa. Oferujemy profesjonalną pomoc w atrakcyjnej cenie. Zlecenie wykonamy w Twoim lokalu bez rozmontowywania okna. Sprawdź naszą ofertę. Chętnie odpowiemy na każde Twoje pytanie. 

Jak usuwamy rysy ze szkła?

Prace wykonywane podczas polerowania szkła wymagają precyzji. Szyba, nawet utwardzana, może pęknąć, jeśli nie posiada się odpowiednich umiejętności i narzędzi. My używamy między innymi specjalistycznej polerki podciśnieniowej, która umożliwia równomierne rozłożenie mocy nacisku tarczy. Cały sprzęt przywozimy na miejsce, dlatego nie ma konieczności przetransportowania szyby do naszej firmy.  Nowoczesne metody pracy, którymi się posługujemy, sprawiają, że usuwamy rysy ze szkła szybko i nieinwazyjnie. Po wszystkim możesz od razu korzystać z pomieszczenia, ponieważ wykonywane przez nas polerowanie szyb nie zanieczyszcza otoczenia.

Polerowanie to recepta na wiele typów usterek szyb i innych szklanych powierzchni. Nie musisz wydawać pieniędzy na nowe okna. Sprawimy, że odzyskają one poprzedni wygląd. Ogromna liczba klientów już się o tym przekonała. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty.

Nasze zalety w pigułce

 • zlecone naprawy przeprowadzamy szybko i sprawnie
 • pojawiamy się w bardzo krótkim czasie od przyjęcia zamówienia
 • dokonujemy napraw i renowacji wszystkich rodzajów szyb: oprócz zwykłych i zespolonych także hartowane, klejone, antywłamaniowe, przeciwpożarowe, kuloodporne, ze specjalistycznymi atestami itd.
 • mamy bardzo atrakcyjne ceny oraz jesteśmy bardzo elastyczni pod kątem rozliczeń
 • podczas wykonywania zleceń uwzględniamy normy ICiMB, dzięki temu naprawiana szyba nie traci gwarancji producenta
 • jesteśmy ubezpieczeni – posiadamy ważną polisę OC
 • przyjmujemy zlecenia na terenie Warszawy, województwa mazowieckiego oraz całego kraju
Zaufali nam
firma metrohouse
firma starbucks
firma skanska
firma żabka
firma complex
firma parys bud
firma wedel
firma euro dom
firma biedronka
firma carrefour
Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.
Zadzwoń: +48 500 364 680 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.

Zaufali nam
firma metrohouse
firma starbucks
firma skanska
firma żabka
firma complex
firma parys bud
firma wedel
firma euro dom
firma biedronka
firma carrefour
Jesteś zainteresowany naszymi usługami?

Skontaktuj się z nami i uzyskaj darmową, niezobowiązującą konsultację.
Zadzwoń: +48 500 364 680 lub skorzystaj z formularza kontaktowego.